Nasza działalność

Jesteśmy przedsiębiorstwem skupiającym się na świadczeniu usług związanych z konserwacją, awariami oraz naprawą instalacji i urządzeń elektrycznych. Nasze usługi oferujemy zarówno klientom instytucjonalnym jak i osobom prywatnym. Nasza działalność obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskim(Poznań, Pniewy i inne miasta) oraz sąsiednie. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą, uprawnieniami związanymi z wykonywaną przez nas działalnością, oraz niezbędnym w tej dziedzinie doświadczeniem co sprawia że, świadczone przez nas usługi są wykonywane zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami i wymogami bezpieczeństwa, będąc jednocześnie na bardzo wysokim poziomie.

Serwis elektryczny 24h - Pogotowie Elektryczne Poznań

W przypadku wystąpienia awarii urządzeń lub instalacji elektrycznych dysponujemy 24 godzinnym pogotowiem elektrycznym z którego mogą skorzystać nasi klienci, działamy w województwie wielkopolskim oraz sąsiednich. Nasz serwis tworzą ludzie kompetentni, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej oraz pokrewnych. Dzięki mobilności i dyspozycyjności naszego serwisu, każda awariia elektryczna może zostać usunięta niezwłocznie w najkrótszym możliwym czasie, co często ma olbrzymie znaczenie dla naszych klientów.

Jak szybko może zareagować nasz serwis w razie wystąpienia awarii elektrycznej ?

Zazwyczaj jest to czas od jednej do kilku godzin. W niektórych przypadkach jest on krótszy od 1h. W trakcie zgłoszenia podajemy orientacyjny czas przyjazdu naszego serwisu

Jaki jest teren działania naszej firmy?

Nasz obszar działania to: Poznań, Pniewy,Chrzypsko Wielkie, Szamotuły, Wronki, Tarnowo Podgórne, Nowy Tomyśl, Swarzędz,Sieraków.

Kontakt

ULTRABUD

ul Grochowska 94/7
60 - 335 Poznań

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24h
tel: 600 647 578

email: biuro@ultrabud.pl
Wykonanie: Fresh-design Studio Reklamy